Odborný referent / vrchní referent Oddělení kontrolního II (210855) M/Ž

Služba zahrnuje zejména následující činnosti:

  • provádění daňové kontroly a dalších kontrolních postupů v oblasti DPH,
  • komunikaci s daňovými subjekty,
  • vyhledávací a analytickou činnost,
  • vedení jednání v místě pracoviště i mimo něj.

Podrobné informace naleznete na: financnisprava.cz > volná místa > aktuálně vyhlášená výběrová řízení > služební poměr > všechny orgány > FÚ pro Středočeský kraj > filtrovat > vyberte konkrétní místo

Nabízíme:

  • stabilitu a zázemí velké státní organizace,
  • motivační ohodnocení (tarif a další nárokové příplatky),
  • pružnou pracovní dobu,
  • 25 dní dovolené,
  • 5 dní indispozičního volna,
  • 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
  • až 5 dnů služebního volna ke studijním účelům,
  • příspěvek na stravování,
  • čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii),
  • rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních,
  • letní tábor pro děti zaměstnanců,
  • víceúčelovou kartu Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky,
  • možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven,
  • propracovaný vzdělávací program,
  • možnost profesní růstu,
  • možnost zahraničních stáží

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte.

Vloženo: Dnes
Termín:
Profese: Jiné
Lokalita: Kutná Hora
Štítky:
Odměna: 28692 - 40393 Kč/měsíc
28692 - 40393 Kč/měsíc

Generální finanční ředitelství

Kontaktní osoba: Cásková Miroslava Zobrazit telefon
Odpovídejte snadněji na jeden klik:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Praha

VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

Kontakt: DARJA SÝKOROVÁ, e-mail: email odstraněn Bakalářské vzdělání, znalost anglického jazyka výhodou

90000 Kč/měsíc
To mě zajímá
ŘIDIČ (sk. B 🚚) pro Planeo, Jižní Morava (Pohořelice)
Dlouhodobé
Nástup ihned
Na živnostenský list
Pohořelice

Mi:Bo Transportation s.r.o.

Sháníme ŘIDIČE na rozvoz zboží pro společnost Planeo. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL. Možný také HPP, možná také brigáda (DPP). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás...

1,900-2,150 Kč/den.
Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech
Praha

Ivan Hudyma

Hudyma Ivan, tel.:mobil odstraněnPo a Čt 10.00-11.00, e-mail: email odstraněnosobně Budovatelská 155, 190 15 Praha 9

21000 Kč/měsíc
Asistentka oblastního manažera
Ostrava

ABAS IPS Management s.r.o.

Náplň práce:Administrativní podpora provozního odděleníSpolupráce s vedoucím regionuPříprava podkladů pro mzdySpolupráce při náboru nových zaměstnancůKomunikace se zaměstnanciCo od Vás očekáváme:...

30,000-34,000 Kč/měs.
Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech
Praha

Ivan Hudyma

KONTAKT - Hudyma Ivan, tel.:mobil odstraněn, e-mail: email odstraněn VOLAT - Po a Čt 10.00 - 11.00h POHOVOR - Podnikatelská 553, 190 11 Praha 9

22700 Kč/měsíc
Kvalifikovaní pracovníci pro pěstění a ošetřování lesa
Praha

Ivan Hudyma

Hudyma Ivan, tel.:mobil odstraněnPo a Čt 10.00 - 11.00, osobně: Budovatelská 155, 190 15 Praha 9

19500 Kč/měsíc