Práce Obráběč kovů Jihočeský kraj

Nějaké další upřesnění?
OBSLUHA CNC STROJŮ
České Budějovice
Před 3 dny

Europe Jobs s.r.o.

obsluha svěřeného CNC strojeprovádění průběžného měření a kontrola vyráběných dílců Zam. výhody: ubytování zdarma, záloha na mzdu po týdnu Kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8 - 17 hod.)

23500 - 30000 Kč/měsíc
To mě zajímá
OBRÁBĚČ/KA
Česká republika
Před 22 dny

OBRÁBĚČ/KA

KSM Castings CZ s.r.o.

Obsluha a kontrola obráběcího stroje, správné založení a upnutí dílů, kontrola činnosti stroje, výměna nástroje, manipulace s odlitky, kontrola obrobených kusů, provádí obráběcí zkoušky....

25000 - 29000 Kč/měsíc
soustružník kovu
Tábor
Před 22 dny

BRISK Tábor a.s.

Náplň práce:obsluha a seřizování šestivřetenových automatických soustruhů SCHÜTTE.práce v nepřetržitém provoze (12 - ti hodinové směny) - mzda po zaučení 35.000 - 38.000 Kč podle rozložení směn v...

27000 - 32000 Kč/měsíc
Obráběč kovů
Před 22 dny

MOTORPAL, a.s.

Požadujeme:manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost Výhodou:praxe ve strojírenství První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 8:00 -12:00 hod.

20000 - 25000 Kč/měsíc
obsluha robotizovaných pracovišť
České Velenice
Před 22 dny

Magna Cartech spol. s r.o.

KONTAKT E-MAILEMpráce na robotizovných pracovištích svařovnysamostatné seřizování těchto pracovišť dle platné technologické dokumentacedodržování výrobních plánůdodržování technologických...

28042 - 32424 Kč/měsíc

Nabídky ve vaší lokalitě

Práce Česká republika (77)